SECA MÜHENDİSLİK > 2015 HABERLERİ

VİDEO GALERİ
Teknik Destek Önemi Hakkında 9.5.2015
Dünya genelinde, endüstriyel ürünlerin tasarım ve üretiminde köklü değişiklikler meydana gelmektedir. Gelişen ve değişen dünya pazarlarında teknolojinin ilerlemesiyle, endüstriyel ürünlerin nitelik ve işlevlerinde de önemli değişiklikler meydana gelmiştir. Hızla gelişen teknoloji ve sürekli değişen pazar koşulları, daha ekonomik ve kaliteli ürünler isterken; müşteri beklentileri ise çok işlevli ürünler yönünde gelişmektedir. Müşterilerin hızla değişen istekleri ve yoğun pazar rekabeti sonucu, ürün seçimi ve seçilen ürünlerin uygulanması konusundaki teknik destek son derece önem kazanmıştır..
 
Seçkin müşterileriyle, lider otomasyon firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinmeyi hedefleyen SECA Mühendislik, Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güçlü mühendis kadrosu, Satış sonrası teknik destek, Stoktan malzeme temini, Detaylı katalog, tüm ürünlerde tünya standartlarına uygunluk ilkelerini benimsemektedir.
Seca Mühendislik Web Sitemiz Yenilendi 6.5.2015

secamuhendislik.com web sitemiz, size daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Dilerseniz web sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
İlginize Teşekkür Ederiz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10465 Sk. No:41 Karatay / KONYA
Telefon: 0332 342 6217
Faks: 0332 342 6227
Sosyal Medya : Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. SECA MÜHENDİSLİK