SECA MÜHENDİSLİK > PHOENIX CONTACT

ÜRÜNLERİMİZ PLANLAMA MARKALAMA VE YAZILIMI Programda kullanımı sezgisel olan ve klemens dizilerinin bireysel planlanması, otomatik kontrolü ve doğrudan sipariş edilmesini sağlayan bir kullanıcı arabirimi bulunur.

PROJECT complete planlama ve markalama yazılımı klemens dizilerini planlamanın tüm aşamalarında size yol gösterir. Elektronik planlamadan bitmiş ürününüzün teslimine kadar olan verilerin aktarılmasında yazılım bireysel ve uygun proses desteği sağlar.

  • Mükemmel CAE entegrasyonu: PROJECT complete tüm popüler CAE programlarına yönelik optimum arayüzlere sahiptir. Yazılım sadece bir tıklama ile elektronik planlama verilerini alır ve ilgili klemens dizisini otomatik olarak tasarlar
  • Sezgisel yazılım kullanımı: yapılandırılabilir arama ve dinamik görev çubukları içeren kullanıcı arayüzü. Akıllı işlevler birçok planlama adımını otomatikleştirir ve önemli ölçüde zaman kazandırır.
  • Gerçek zamanlı sipariş: PROJECT complete projelerinizin siparişini doğrudan oluşturur. Parça listeleri Phoenix Contact'a çevrimiçi iletilir. Hemen bir fiyat hesaplaması ve ürünlerin stok durumu hakkında bilgi alırsınız.

    PROJECT complete çok çeşitli markalama malzemelerine rağmen kolay ve kullanışlı etiket üretmek için kullanılır.

  • Etiketlenecek alan gösterilir. Baskısı bitmiş etiketin gerçekçi görüntüsü ekranda gösterilir.
  • Kullanım son derece basittir: mevcut etiketleme bilgileri CAE sistemlerinden, hesap çizelgesi programlarından ve kelime işleme programlarından getirilir.
  • PROJECT complete Phoenix Contact'ın tüm baskı sistemlerini ve standart yazıcıları kontrol eder.
  • PROJECT complete: şablon tasarımcısı ile kendi etiketlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10465 Sk. No:41 Karatay / KONYA
Telefon: 0332 342 6217
Faks: 0332 342 6227
Sosyal Medya : Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. SECA MÜHENDİSLİK